Autokrēsliņi

Katrs no vecākiem noteikti grib nopirkt savam bērnam labāko autokrēsliņu. Lai palīdzētu jums izvēlēties bērnu autokrēsliņu, mēs apkopojām dažus ieteikumus.

Bērnu autokrēsliņus iedala vairākās grupās, kam ir vecuma un svara ierobežojumi. Lai uzzinātu, kāds krēsliņš būs piemērots, nosveriet bērnu, un autokrēsliņa pirkšanas laikā ņemiet vērā bērna vecumu.

Ir vēl viena būtiska nianse, kas jāizlemj pirms autokrēsliņa pirkšanas – kāds bērnu autokrēsliņa stiprinājums jums ir vajadzīgs? Vai jums pietiek ar siksnām, vai vajag IZO FIX?

Ir svarīgi arī tas, cik bieži bērns būs pie jums mašīnā. Ja paredzēts ilgstošs brauciens, bērnam visu laiku sēdēt nebūs ērti. Šādā gadījumā jums jāizvēlas autokrēsliņš, kurā bērns būs pusguļus stāvoklī.

Mēs varam piedāvāt labākos bērnu autokrēsliņus jūsu bērnam. Tie jums sniegs arī jaunas iespējas: pārnēsājamajam krēsliņam var pievienot lietus aizsargu vai moskītu tīklu, kā arī tajā ievietot spilvenus un ieliktņus, lai jūsu mazulis vienmēr justos ērti un droši.

Lietus plēves autokrēsliņam

<p>Как выбрать автокресло для ребёнка, с чего начать&nbsp;Для определения группы автокресла &ndash; нужно измерить вес ребёнка, но также важен возраст.&nbsp;Ведь все дети индивидуальны &ndash; помните об этом&nbsp;Второй вопрос &ndash; крепление &ndash;&a